Odigranih je bilo veliko prijatelskih in revialnih tekem. Nekaj jih velja izpostavit. Člani kluba, oz. društva so v juniju 1980 gostovali v Nemčiji, kamor jih je povabil FC Matzenbach ob njihovi 30. obletnici delovanja. Sodelovali so na turnirju, ki je bil posvečen temu jubileju. Naslednje leto maja so Nemci obisk vrnili in z NK Jevnico odigrali prijateljsko tekmo.

V osemdesetih letih so gostovali oz. sodelovali na turnirjih v sosednji Avstriji, na Koroškem in sicer na Selah pri Borovljah, v Čajni in Šmohorju. Pa tudi v Jevnici so gostili Korošce in Italjane.

V tem obdobju pa so v Jevnici gostovale še druga znana ali pa priznana moštva. Med njimi NK Olimpija, Zlata selekcija, v kateri so nastopala sama znana imena, kot npr. Tof, Rifle, Cerar, Križaj, Ameršek, Oblak, Strel, itd. Kasneje pa še Hokejska reprezentanca in drugi.

gostovanje NK Olimpija (takrat 1. jugoslovanska liga) na novem igrišču v Jevnici (rezultat 9:1 za NK Olimpijo)